top of page

co říkají mí zákazníci ..

Chtěli bychom touto cestou Filovi poděkovat a s klidným svědomím ho můžeme doporučit. Vytrhl nám trn z paty tím, že na poslední chvíli zaskočil za DJ, který nám měl svatbu původně zvučit, ale onemocněl den před svatbou. Fil se s námi pohotově spojil, probral naše představy, hudební preference a svatební harmonogram. Na místo si přivezl vlastní aparaturu, kterou si sám sestavil i odvezl. Dle požadavků odmoderoval veškeré aktivity, hrál vhodně příležitosti, atmosféře na parketu a nebál se ani písniček na přání. Byli jsme s jeho službami velmi spokojeni. Děkujeme.

----

Ahoj Fil, ještě jednou moc dekuejeme za užasnou službu, kterou si na naší svatbě udělal. Jsme vděční, že jsi byl součástí zrovna ty, protože celý den byl i díky tobě kouzelný. Měj se moc krásně 🥰

----

Fil nás doprovázel na klavíru během našeho obřadu a později jako DJ na večírku - byl spolehlivý, nádherná klavírní hudba pro obřad byla absolutní špičkou a kontakt byl vždy nekomplikovaný. Děkume!

----

Plný počet bodů ve všem!!!

​Fil byl skvělý🤩 Děkujeme za vydařený večer🥳🥰

-----

Byl to skvělý večer, Fil vytvořil skvělou atmosféru a byl otevřený všem přáním. Ještě jednou děkuji, bylo to opravdu skvělé.

 

-----

 

Dj Fil byl naprosto pozorný a pracoval extrémně tvrdě, aby učinil spravedlnost pro všechny hosty a nás. Atmosféra byla super a taky "únos nevěsty" se celkem vydařil. Telefonáty předem byly také velmi příjemné, skvělý servis. Až bude příležitost, určitě zas zavoláme u DJ Fil. Mnohokrát děkuji.

 

-----

 

DJ Fil vytvořil na mé narozeninové párty opravdu dobrou atmosféru. Asi dva týdny předtím mě Fil kontaktoval, abych s ním mohl probrat svá hudební přání. Na samotném večírku bylo hostům umožněno i přání a každý si přišel na své. Díky za super párty!!!

 

-----

 

Mr. Fil is very professional. He managed and adjusted music based on the situation giving the best atmosphere. Our group had a great time at our booth party in electronica 2022 in munich. Thank you! 

Překlad: Pan Fil je velmi profesionální. Hudbu řídil a upravoval podle situace, která dávala tu nejlepší atmosféru. Naše skupina se skvěle bavila na naší stánkové párty v Electronica 2022 v Mnichové. Děkujeme!

 

-----

 

Fil, jsi ten nejlepší svatební DJ, jakého jsme si mohli přát. Přes mega krásné video jsi udělali náš den nezapomenutelným. Z celého srdce děkujeme a přejeme vše dobré a zůstaň takoví, jaký jsi a vždy zdraví. Heinz + Doris

 

----

 

Skvělá show na naší svatbě

 

----

 

Fil DJ hrál na naší svatbě a nemohli jsme si přát lepší podporu! Domluvy předem byly profesionální, nekomplikované a milé; párty byla naprosto úžasná! A v neposlední řadě byl Fil i na palubě s e-pianem na svatbě v kostele - moc děkujeme!!

 

----

 

Dobré ráno,

Fil byl prostě skvěle dobrý. Měli jsme skvělou svatbu. Vynaložil neskutečné úsilí a bylo na něm jasně vidět, že ho to náramně baví. To se projevilo i na našich hostech. Taneční parket byl plný a staří i mladí tancovali.

 

DJ Fil mohu všem jen doporučit!!!!!

 

Ještě jednou díky za skvělou práci.

 

-----

 

Bylo to skvělé! Děkuji za tento skvělý večer! Hudba byla perfektně sladěná a Fil opravdu vytvořil náladu!

 

-----

 

Fil totálně vyslyšel naše hudební požadavky i přání našich hostů, večer diskrétně a úspěšně moderoval a přispěl tak k bujarému večírku!

 

-----

 

Byl to úžasný večer s DJ Fil. Moc děkujeme!!

 

-----

 

Velmi spokojen. Nebyl důvod ke stížnosti.

Fil dorazil včas, přesně věděl, co dělat, a dokonce nám pomohl nastavit traverzy a reflektory.

Výběr hudby byl dobře přizpůsoben tanečnímu publiku.

Dáváme plný počet bodů.

Vzhled upravený, vystupování profesionální a klidné.

 

-----

 

Byl to velmi vydařený večer a DJ Fil odvedl skvělou práci

 

----

 

Fil byl velmi, velmi tvrdě pracující a nápomocný. Působil velmi sebevědomě a na naše hosty zanechal velmi dobrý dojem.

I předběžná domluva byla skvělá!

 

----

 

Od prvního okamžiku bylo vydět, že Fil je úplný profesionál. Přijel včas, během chvilky nastavil techniku a světlo a uklidil obaly, než dorazil první host. Telefonát, abychom předem domluvili hudební požadavky, byl konstruktivní a přátelský, mohl jsem předem předložit seznam hudebních požadavků a stylů. I na místě byl schopen kdykoliv reagovat na všechna přání hostů, aniž by zapomněl na mé specifikace (max. 2-3 hity Oktoberfestu, max. 1xMarlene atd.). Na oslavu byl patřičně oblečen a mikrofon zvedl - jak bylo domluveno - jen na pozdrav a na závěr. Atmosféra byla skvělá, hosté nadšení a taneční parket vždy dobře zaplněný. Mezitím se mě jako hostitelky několikrát zeptal, zda je vše v pořádku nebo má něco změnit. DJ, kterého mohu rozhodně bez váhání doporučit. A ne, s DJ Filem nejsem ani příbuzný, ani kamarád, poprvé jsem ho viděl na své párty :-)

 

----

 

Zarezervovali jsme si drahého Fila na naši svatbu.

Již při prvním kontaktu a první schůzce bylo poznat, že jde pouze o absolutně znalého člověka, který přesně ví, co dělá.

Fila jsme s sebou měli nejen na večerní párty, ale i na klavírní doprovod zpěvačky v kostele a úžasný doprovod při hlavním chodut aky na klavír.

Určitě to nebude naše poslední rezervace u Fila.

Děkuji opravdu za vše.

 

-----

 

Ahoj moji milí, všichni nám opět potvrdili, jaký jsi byl skvělý DJ. Že jsme si vás vybrali jsme více než spokojeni, tebe i Annu (zpěvačku). Píšu tuhle recenzi, aby všichni viděli, jak úžasní jste.

 

Děkuji od ❤, udělali jste to opravdu dokonale.

 

-----

 

DJ Fil doprovázel jídlo diskrétně, ale ne nedbale, přísně dodržoval hudební dohody (podle předběžného rozhovoru), předvídavě přinesl a nastavil techniku.

Později, když se tančilo, byla s ním opravdová atmosféra, také správná směs vměšování a zdrženlivosti.

Byli jsme rádi, že je s námi na večírku takový profesionál.

 

-----

 

Milý Fil 😀😘 Moc děkujeme, že jsi náš nejdůležitější den zarámoval hudbou a udělal ho dokonalým. Bylo to prostě skvělé 👍

 

-----

 

Milá Nanette (zpěvačka), milý Fil,

Moc děkujeme vám oběma, že jste pomohli udělat náš svatební obřad tak výjimečným a hlavně skvělým 😊

Tonální a vokální doprovod byl opravdu skvělý. Svatbu (a celý den) jsme si moc užili.

 

-----

 

Chtěli bychom moc poděkovat za práci na naší svatbě v srpnu 2021. Fil vždy pustil tu správnou hudbu, ať už to byla hudba na pozadí nebo během oslavy a jako vynikající pianista nám osladil jídlo. Volný svatební obřad byl také perfektní, Fil technicky zapojil několik mikrofonů a hudebníků a během závěrečné písně šikovně doprovázel zpěvačku Marlene Mercedes na piáně. DJFila a jeho práci můžeme všem bez výhrad doporučit!

 

-----

 

Super DJ, udělal skvělý večer z mnoha různých stylů hudby a hudebních požadavků. Nekomplikovaná komunikace předem. Děkujeme za úžasný doprovod naší svatby!

 

-----

 

Ahoj Phile! Ještě jednou děkujeme za skvělý hudební doprovod. Přes všechny opačné a někdy neobvyklé hudební požadavky jsi odvedl opravdu skvělou práci

 

-----

 

Fil na mých 30. narozeninách vytvořil opravdu skvělou atmosféru. Líbilo se to hostům všech věkových kategorií.

 

-----

 

Chtěli bychom moc poděkovat za skvělý večer a za vaše nasazení! Naši hosté to milovali :D

 

-----

 

Moji hosté a já jsme byli s mojí párty velmi spokojeni.

Čas s tebou byl příliš krátký. Pravděpodobně by pro tebe bylo snazší vybrat hudbu, kdybys měl více času a mohl nás lépe posoudit. Byla jsem úplně v dobré náladě a šťastná, že jsi převzal hudební část. Pouhý vlastní playlist by nebyl alternativou. Ještě jednou moc díky a všechno nejlepší! Kateřina

 

-----

 

Velmi milý a přátelský člověk, odvedl velmi dobrou práci. Všichni jsme byli velmi šťastní!

 

-----

 

Ještě jednou děkuji za skvělý nedělní výkon, všichni byli super nadšení!!

 

-----

 

Dobrý den Fil, moc děkujeme za tvou hudební podporu 19.06.2019.

 

Naši hosté byli všichni nadšení a píseň "live is life" na krájení dortu byla skvělá!!!!

 

-----

 

Měli jsme nádherný večer. DJ Fil nám pomohl zajistit nezapomenutelný den.

 

Díky moc!

 

-----

 

Fil nás dokonale provázel naším svatebním dnem. Počínaje matrikou, kde nám hrál na klavír, přes hudbu ke kávě a koláči, večeři a oslavu, která následovala. Zvláště jsme ocenili Filův nezávislý způsob práce. Domluvy předem byly nekomplikované. Fil myslel na všechno. Zdravíme, Katrin a Michaela

 

-----

 

Byl velmi přátelský a vždy byl pro každou srandu dobrej. Velmi dobře naslouchal přáním a potřebám hostů. A podle toho vždy vybíral hudbu. Hosté považovali jeho hudební výběr za velmi, velmi dobrý a také se cítili dobře. Skvěle nažhavil atmosféru a se sólovým bavičem vytvořil velmi dobrý tým. Jsme naprosto spokojeni

 

-----

 

To bylo opravdu skvělé. Fil se dokonale přizpůsobil atmosféře a hostům. Hudba a načasování byly na místě a přesně tak, jak bylo předem dohodnuto. Hosté a samozřejmě i my jako svatební pár jsme byli nadšeni a nemohli jsme si vybrat lépe.

 

-----

 

Dobrý den Fil, po naší svatbě bychom ti chtěli ještě jednou poděkovat.

 

Mezitím jsme obdrželi zpětně zprávy od všech našich hostů a byla jednomyslná: 5 hvězdiček!!!

 

Byl to skvělý večer a perfektně jsi zapadl. Z našeho pohledu to nešlo udělat lépe.

 

-----

 

Byla to skvělá párty! DJ Fil odvedl skvělou práci! Díky za všechno!

 

-----

 

DJ Fil udělal z našeho firemního večírku úspěšnou akci!

V rámci možností reagoval na každý náš hudební požadavek a na požádání hrál o hodinu déle, než bylo domluveno. S radostí znovu ;)

 

-----

 

Všechno šlo úžasně a snadno, skvělý výběr hudby na naši letní párty, atmosféra byla skvělá! Zohledněny byly i hudební požadavky hostů a všichni byli nadšení. Určitě bychom měli zájem znovu zarezervovat DJ Fila na další oslavy!

 

-----

 

Fil byl správnou volbou pro naši svatbu. Obřad doprovázel včetně zpěvačky na klavír tak, že všichni měli husí kůži – tak krásný byl doprovod. Navíc se nám předem trefil hudebními požadavky a vkusem Od samotného večera měl hudební doprovod pod Filovou profesionální rukou jistý úspěch. Doporučuji! Ještě jednou díky od Sandry a Hakana

 

-----

 

Zaskočil za jiného DJe ve velmi krátké době. Super flexibilní, dokonce i se spontánními přání a požadavky. Papírky pro hudební přání všichni moc přivítali.

Vše proběhlo bez problémů a vřele doporučuji.

-----

 

Na naší svatbě jsme měli DJ Fila. Měl skvělou cenu, perfektně se staral o techniku ​​a skvěle reagoval na hudební požadavky hostů. Pouze k doporučení.

 

-----

 

ahoj ano, zahrál vše, co jsme chtěli, byl velmi angažovaný, celkově jsme byli spokojeni

 

-----

 

Byla to nádherná oslava, náš DJ na vše zareagoval a skvěle podpořil náladu v sále. Děkujeme, že jste nás doprovodili na nezapomenutelný večer!

 

-----

 

Velmi pozitivní celkový dojem, přátelský, zdvořilý, velmi zákaznicky orientovaný, reaguje na požadavky.

 

-----

 

všechno šlo úžasně. Fil vše perfektně zavedl a byl velmi angažovaný a skvěle připravený.

 

-----

 

Ještě jednou moc děkuji za vše! Navíc video je skvělá připomínka večera!!!

 

-----

 

Ahoj File, měli jsme štěstí, že jsi 3 měsíce před naším velkým dnem řekl "ano" našemu zadání být naším svatebním DJem. Tvoje klavírní umění udělalo náš obřad kouzelným, tvé vystoupení jako DJ vytvořilo skvělou atmosféru a nádherné video bude krásnou vzpomínkou pro nás a naše příbuzné. Doporučujeme!

 

-----

 

Fil je super profesionál a svým bezstarostným chováním dokáže přimět k tanci i ty nejneochotnější. Měli jsme super pěkný večer s perfektním hudebním doprovodem...

 

-----

 

Stefanie a já bychom chtěli jménem všech ještě jednou poděkovat za skvělý večer a hudební doprovod. Večer byl hustý!!!! Všichni hosté byli v režimu párty - a kdybychom nemuseli ve 3:00 vypnout hudbu, určitě by to šlo dál!!!

 

-----

 

Ahoj File, doufáme, že jsi dorazil v pořádku! Ještě jednou moc děkuji. Velkou mírou jsi přispěli k naší oslavě. I před tím jsi nám byl neustále k dispozici a připraveni na jakoukoli akci.

Ještě jednou mnohokrát DÍKY!!!!

 

-----

 

Chtěli bychom ti moc poděkovat, že jsi udělali naši svatbu tak skvělou a že jsi nás podpořil. Tvá pohodová povaha mi hodně pomohla se uklidnit a nestresovat se. Andy byl nadšený, že jsi hosty tak skvěle pobavili a vše perfektně sladili.

Pokud by měl být večírek, křest nebo něco podobného, ​​rádi tě opět budeme mít u sebe

 

-----

 

Ahoj Phile, chtěl bych ti ještě jednou poděkovat za skvělé hodiny a skvělou hudbu. Všichni hosté byli šťastní a rozhoupali taneční parket. Prostě skvělé. Pokračuj v dobré práci a hodně štěstí do budoucna. S pozdravem. ULI

 

-----

 

Milý Fil! Mnohokrát děkuji za moji více než úspěšnou narozeninovou oslavu!!!! Všichni byli naprosto nadšení z tvojeho hudebního doprovodu. Zejména proto, že všichni hosté byli zařazeni do výběru ze papírky pro přání! Rozhodně doporučuji!!!! Bylo to opravdu skvělé, ještě jednou díky a brzy na viděnou! S pozdravem Miriam

 

-----

 

Skvělá komunikace, skvělé služby a neuvěřitelně skvělý hlas!!! DJ Fila a jeho tým mohu jen doporučit. Spolupráce byla nekomplikovaná a vstřícná k zákazníkům. Moje přání byla splněna ke 100% spokojenosti. Nanette má úžasný hlas, mohl bych ji poslouchat hodiny. Prostě husí kůže. Mnohokrát děkujeme za povedenou hudbu!!! Kdykoli bych si vás zarezervoval znovu! Ahoj, Franzi

 

-----

 

V první řadě velká pochvala a velké díky, měli jsme super super párty! Předem jsme si zatelefonovali a měli možnost poznat "našeho" DJe. Naši hosté měli možnost podávat hudební požadavky po celý večer, i když nebyly podle našeho vkusu (od svatebního páru), zapracoval je velmi diplomaticky :) Skvěle jsme se bavili a DJ Fila bychom si kdykoli znovu zarezervovali pro naší oslavu.

 

-----

 

DJ Fil nám udělal velkou radost výběrem hudby a moji hosté hodně tančili. Dobře se vcítil do mého večírku a do hostů. Všichni byli také rádi, že mohli odevzdat papírky s hudebním přáním a že bylo zahráno mnoho požadovaných písní. Byla s ním zábava!!!

 

-----

 

DJ se postaral o mnoho hudebních požadavků hostů, což mělo velký ohlas.

 

-----

 

Byli jsme velmi velmi spokojeni! Sláva DJ!

 

-----

 

DJ Fil byl velmi přátelský a reagoval na naše přání. Byla to úspěšná oslava. Díky moc!

 

-----

 

Velmi přátelský, vstřícný, ochotný. Výběr a načasování hudby bylo SKVĚLÉ! My a všichni naši hosté jsme byli velmi nadšení - od malých po staré. K tanci nebo jako pozadí při jídle.

 

-----

 

Velmi dobré. Špičkové a diskrétně naladěné. Velmi příjemný DJ. Objednali bychom ho znovu.

 

-----

 

Byl jsem trochu napjatý, protože jsem nevěděl, jak objednání DJ funguje. Sám jsem to ještě nikdy nedělal a neznal jsem nikoho, kdo by s tím měl zkušenosti. A musím říct, že to šlo báječně. DJ Fil byl přesný, přátelský, tichý a vyhověl všem hudebním požadavkům. Mí hosté byli také příjemně překvapeni a plní chvály. S pozdravem Angela S.

 

-----

 

DJ Fil byl velmi milý a spontánně reagoval na požadavky. Naše svatba byla úžasná a byli jsme velmi spokojeni.

 

-----

 

vše super! Hosté byli nadšení a několikrát řekli, že odvádí dobrou práci!

 

-----

 

Měli jsme nádhernou oslavu s velmi příjemným a kompetentním hudebním doprovodem Fila.Vzhled, výběr hudby a vstřícnost byly perfektní. Kdykoli bychom si ho objednali znovu a rádi bychom mu ještě jednou poděkovali. Albert a Karen D.

 

-----

 

S DJ Fil jsme byli velmi spokojeni. Individuálně jsme chtěli hudební styl klasický rock (a nějaký metal), DJ Fil se připravil předem a obstaral i hudbu, která nebyla k dispozici. Večer neměl chybu, výběr hudby velmi dobrý, velká pochvala od nás. Taneční parket byl celou dobu zaplněný, což se od pozvaného publika nedalo nutně očekávat. DJ Fila bychom si kdykoli znovu objednali a můžeme dát plný počet bodů za všechna kritéria.

 

-----

 

DJ Fil se postaral o perfektní hudební doprovod naší svatby.

 

-----

 

Milý File, moc děkuji za pomoc při organizaci mé narozeninové oslavy! Všichni jsme si to moc užili a velmi rádi si tě objednáme znovu! Vše super!

 

-----

 

Mnohokrát děkujeme DJ Fil!! Všechno bylo skvělé, od struktury, procesu, dohoda s námi a hudby. Mohu ho jen doporučit!!

 

-----

 

Velký výběr hudby - dokonale přizpůsobená zábava pro naši svatbu: ať už taneční hudba, herní doprovod (PinkPanterTheme ;-), party hudba nebo přání hostů. Díky DJ Filovi je naše svatba zatím nejlepším dnem našeho života! DÍKY MOC!!!!

 

-----

 

DJ Fil byl prostě skvělý!!! Velmi zdvořilý, ochotný, sympatický, milý, oddaný a srdcem i duší! Byli jsme nadšeni a výrazně přispěl k tomu, že se naše oslava s naprostým úspěchem vydařila!!! Doporučujeme ho rozhodně si ho objednat!!! Velké díky!!! :)

 

-----

 

Fil vytvořil skvělou atmosféru, byl velmi milý a přátelský. Byl velmi dobře přijat mými hosty. Rád bych si ho objednal znovu. Rád jej doporučím i vaši společnost.

 

-----

 

Super vstřícnost, kdykoli host chtěl něco, co neodpovídalo našemu hudebnímu výběru, nejprve to s námi probral. Byli jsme naprosto spokojeni :-)

 

-----

 

Bohužel vzhledem k lokalitě a velmi horkému počasí neměl náš DJ lehký úkol. V rámci svých možností odvedl svou práci velmi dobře, protože většina lidí by byla raději venku při 35°C než s DJem uvnitř :-) Hra, kterou hrál, byla také velmi zábavná. S radostí znovu!

 

-----

 

DJ Fil byl perfektní! Naše hudební požadavky byly přehrány a během oslavy byly dokonce zohledněny požadavky našich hostů. Do taneční nálady se dokázal dostat poměrně rychle. Velmi nám byl nápomocný i s technickými dotazy ohledně provozu našeho filmového promítacího systému, za což mu velmi děkujeme. Dokonce na konci akce aktivně pomáhal toto zařízení demontovat! Děkuji DJ Fil, uvidíme se příště.

 

-----

 

Organizace, výběr hudby, DJ výborný

 

-----

 

Měli jsme super pěkný večer, všechno bylo v pořádku a všichni se bavili.

 

-----

 

Velmi motivovaný a zdvořilý! Všechno fungovalo skvěle a pasovalo.

 

-----

 

Od stavění techniky až do konce akce šlo všechno dobře. Znovu kdykoliv...

 

-----

 

- přátelské, sympatické vystupování – hrál dle přání a domluvy, diskrétní jednání v pozadí - i přes velmi stísněné prostorové podmínky nedocházelo při montáži k žádnému rušení (demontáž byla každopádně uvolněnější poté, co hosté nebyli v prostoru techniky) - výběr hudby plně podle mých představ - několikrát během akce velmi diskrétní koordinace mezi DJ a mnou - naprosto doporučuji!

několik hodnocení jsou přeložené z němčiny. Originál najdete na dj-fil.de

bottom of page