top of page


pár osobních informací:

 

Jsem DJ Fil (Filip Schuldes), nekouřím a nepiju alkohol. Po 35 letech v Německu jsem se vrátil do krásného Česka, kde jsem se v roce 1981 narodil. Proto mluvím plynule česky, německy a docela dobře anglicky. Od mých 11 let se zabývám hudbou a skladatelstvím. Léta jsem působil jako pianista na svatbách, křtinách i pohřbech v německém Bavorsku. Skoro celý život buduji svoje hudební studio a dělám hudbu pro jiné i pro sebe. Od roku 2014 se profesionálně věnuji DJování na svatbách a jiných akcích.

Vítejte na mé stránce!

DJů je hodně a jsou všude, co já dělám jinak?!

• hudba
Jsem nejen 10 let DJ, ale mnohem déle i skladatel a hudební producent, a proto vím jak má znít dobrý mix a jak roztančit vaše hosty ;)


• výběr hudby
Důkladný rozhovor se zákazníkem, lístky pro hudební přání hostů přímo na oslavě a zkušeností z nespočtu oslav mi dají všechny informace, abych vytvořil perfektní playlist pro váš velký den!


• pianista
V případě zájmu mohu doprovázet svatební obřad či ozvláštnit odpoledne nebo večeři hrou na bílé el. piano.

• servis
Moji zákazníci jsou u mě na prvním místě! Nedůležité dotazy neexistují! Denně mi můžete volat a psát mezi 9. a 20. hodinou - jednoduše to hned vyzkoušejte ;)• technika a více
Doplácet za dodatečnou techniku!? U mě ne! V mém balíčku open-end máte vše v ceně: 6 dodatečných barevných světel, LED-traverzu s laserem, malý přístroj na mlhu, bezdrátový mikrofón, bílé stage-piáno, samozřejmě příjezd, postavení techniky a DPH.

DJ-Fil-Piano.jpg

hodnocení - co říkají mí zákazníci

DJ-Fil-logo2023
Live Gig
DJ-Fil-Piano
Party DJ
Dancefloor
DJ-Fil
bottom of page